Mistrzowie w armwrestlingu uhonorowani przez samorządowców

0
21

Nagrodzeniem przez władze gminy Dąbie Macieja i Stanisława Gralaków rozpoczęła się miniona sesja Rady Miejskiej w Dąbiu. Mistrzowie w armwrestlingu od władz samorządowych usłyszeli też słowa gratulacji i życzeń dalszych sportowych sukcesów.

Maciej i Stanisław Gralakowie od 12 do 14 marca br. na zamku w Gniewie walczyli o tytuł indywidualnego mistrza Polski. Podczas mistrzostw zdobyli aż 8 złotych medali. Maciej Gralak złote krążki wywalczył w kategorii niepełnosprawnych do 65 kg na lewą i prawą rękę oraz w kategorii senior do 63 kg na lewą i prawą rękę zawodników pełnosprawnych. Stanisław natomiast zdobył złoto w kategoriach grandmasters +95 kg i w kategorii senior grandmasters +95 na lewą i prawą rękę.

Obaj sportowcy otrzymali z rąk przewodniczącego Rady Miejskiej oraz burmistrza Dąbia pamiątkowe listy gratulacyjne oraz puchary.

źródło i zdjęcia: Urząd Miejski w Dąbiu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.