Kontynuujemy akcję „Pomagamy lokalnym przedsiębiorcom”!

0
87
reklamaza1zl

Nasza akcja „Pomagamy lokalnym przedsiębiorcom” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Gdy ją zaczynaliśmy, mieliśmy nadzieję, że 15 lipca będziemy już wychodzić z pandemii koronawirusa. Tymczasem okazuje się, że termin jej zakończenia nikomu nie jest znany, a ponadto wszystko wskazuje na to, że skutki ekonomiczne pandemii jeszcze długo będą odczuwane przez firmy.

Z tego powodu przedłużamy naszą akcję.

W ramach pomocy skierowanej do Was chcemy przeznaczyć 10 przestrzeni reklamowych na naszym portalu za symboliczną złotówkę. Jednomiesięczna reklama pozwoli na rotację zainteresowanych akcją przedsiębiorstw. Dodatkowo wszystkim, którzy wezmą udział w naszej akcji oferujemy vouchery reklamowe ze zniżką 50% na 1 miesiąc i na kolejne 12 miesięcy ze zniżką 30% .

Otrzymujecie od nas jeden darmowy projekt reklamy. Jeżeli posiadacie swoją grafikę, tym lepiej! Będziemy musieli ją wtedy jedynie przystosować do modułów stosowanych na naszym portalu.

Miejsca na portalu będą przydzielane losowo. Całkowity miesięczny koszt reklamy to 1 zł + VAT.

Co otrzymujecie od nas?

    • Miesięczną reklamę na portalu za 1 zł +VAT,

    • Jeden projekt grafiki,

    • Linkowanie przypisane do grafiki (po naciśnięciu przekierowuje na Waszą stronę),

    • Voucher reklamowy ze zniżką 50% na 1 miesiąc,

    • Voucher reklamowy ze zniżką 30% do wykorzystania przez kolejne 12 miesięcy.

Pomagajmy sobie! To teraz bardzo ważne!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Formularz dostępny pod adresem https://okraglemiasto.pl/pomagamy-przedsiebiorcom/