Pomagamy lokalnym przedsiębiorcom!

Odstawiamy dzisiaj na bok oficjalny ton komunikatów. Sytuacja, w której obecnie wszyscy się znaleźliśmy, jest trudna. Trudna przede wszystkim dla Was, przedsiębiorców, którzy w obliczu zamrożonej gospodarki mają problem z generowaniem przychodów. Chcemy Wam pomóc w tym wymagającym okresie i udostępnić przestrzeń na naszym portalu. Jeżeli takie działania mogą pomóc w utrzymaniu choć jednego przedsiębiorstwa na terenie powiatu, a tym samym zachować obecne miejsca pracy, to tym bardziej jesteśmy zdeterminowani, żeby taką aktywność podjąć.

grafika1

W ramach pomocy skierowanej do Was chcemy przeznaczyć 15 przestrzeni reklamowych na naszym portalu za symboliczną złotówkę. Jednomiesięczna reklama pozwoli na rotację zainteresowanych akcją przedsiębiorstw. Dodatkowo, wszystkim Wam, którzy wezmą udział w naszej akcji, oferujemy vouchery reklamowe ze zniżką 30% do wykorzystania w przeciągu kolejnych 12 miesięcy.

Otrzymujecie od nas jeden darmowy projekt reklamy. Jeżeli posiadacie swoją grafikę, tym lepiej. Będziemy musieli ją wtedy jedynie przystosować do wymiarów na naszym portalu 😊

grafika2 -1

Akcję rozpoczynamy 15.04.2020 i trwać ona będzie do 15.07.2020 (z miesięczną rotacją reklam). Miejsca na portalu będą przydzielane losowo. Całkowity miesięczny koszt reklamy to 1 zł + VAT.


Co otrzymujecie od nas?

  • Miesięczną reklamę na portalu za 1 zł +VAT
  • Jeden projekt grafiki
  • Linkowanie przypisane do grafiki (po naciśnięciu przekierowuje na Waszą stronę)
  • Voucher reklamowy ze zniżką 30% do wykorzystania przez kolejne 12 miesięcy

Pomagajmy sobie w tym  czasie, to bardzo ważne 😊


Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.