Kobieta wpadła do studni na cmentarzu

0
144

Do kolskich strażaków, dziś, tj. 23 kwietnia br., o godz. 08.23, wpłynęło zgłoszenie o kobiecie, która wpadła do studni na cmentarzu w Kłodawie. Natychmiast na ratunek udali się strażacy z dwóch zastępów OSP Kłodawa oraz dwóch zastępów JRG Koło. Po przybyciu na miejsce zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że w studni znajduje się przytomna kobieta, zanurzona w wodzie do pasa, a osoby postronne, będące na cmentarzu, trzymają ją za ręce.

Ratownicy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odcięli przy użyciu piły do betonu i stali stalową konstrukcję dachu studni oraz wydobyli poszkodowaną. Kobietę przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który po przebadaniu przetransportował ją do szpitala. W akcji przez nieco ponad godzinę udział brało 17 ratowników.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here