Już po premierze „Czarnego warkocza”! Wielkie brawa od publiczności! [FOTO]

0
1065
DSC07845

Przy pełnej widowni odbyła się premiera najnowszej sztuki Dariusza Matysiaka pt. „Czarny warkocz”. Publiczność gromko oklaskiwała aktorów, a po spektaklu nie szczędziła pochwał. Odtwórcy ról stanęli na wysokości zadania, a reżyserowi, pomimo niewielu prób, udało się spiąć przedstawienie. Największe owacje otrzymała oczywiście grająca Stanisławę Fleszarową-Muskat Agata Dziedziczak.

Premiera była okazją do zaprezentowania wszystkich osób zaangażowanych w realizację przedsięwzięcia oraz złożenia im podziękowań. Twórca widowiska nie szczędził ciepłych słów, a na koniec poinformował o tym, co znajdzie się w kręgu jego zainteresowań w następnym sezonie. Otóż, kolejny spektakl, jak określił to Dariusz Matysiak, będzie czymś, czego dotychczas w Kole jeszcze było… o tytule… „Cham”. Zanim jednak dowiemy się więcej szczegółów, przed widzami kolejne dni z „Czarnym warkoczem”. Następny spektakl już jutro. Biletów, niestety, na żadne przedstawienie już nie ma.

Przy okazji Dariusz Matysiak zachęcał do datków na rzecz budowy w Kole ławeczki Czesława Freudenreicha. Dotychczas, z poprzednich spektakli i dzięki hojności widzów, udało się zgromadzić 11.000 zł.

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszej premiery oraz kilka z próby generalnej, które obiecaliśmy przy okazji poprzedniego materiału.

Czytaj więcej TUTAJ: Już po próbie generalnej! Premiera „Czarnego warkocza” w najbliższy piątek!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here