MDK w Kole zaprasza! Poszukiwani chętni do nowego widowiska!

1
203
nabór-do-spektaklu-życie-CF-www

W 80. rocznicę tragicznej śmierci Czesława Freudenreicha, przypadającej w przeddzień Święta Niepodległości, na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole wystawione zostanie widowisko muzyczno-teatralne. Jego scenariusz opracowany został na podstawie dostępnych publikacji i nawiązuje do życia bohatera oraz jego działalności patriotycznej, biznesowej, społecznej, a przede wszystkim artystycznej.

Reżyserią spektaklu zajmą się Aneta i Radomir Piorunowie, a do jego realizacji zostaną zaangażowane osoby, które zgłoszą swój akces telefonicznie lub wezmą udział w spotkaniu organizacyjnym. Wszyscy chętni proszeni są o przybycie 13 września br. do Miejskiego Domu Kultury w Kole.

źródło i plakat: MDK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. tragicznej śmierci ?! Piszcie jak było dokładnie: “w 80 rocznicę zamordowania Czesława Freudenreicha i jego Córki przez niemców …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here