Jesteśmy ludźmi z niezwykłymi pomysłami. Dołącz do nas!

0
402

AWM to zespół zwykłych ludzi z niezwykłymi pomysłami i dobrym podejściem do pracy. Zdobywamy zaufanie klientów, podnosząc jakość i zakres świadczonych usług. Wytyczyliśmy sobie nowe kierunki, które chcielibyśmy wdrożyć w życie naszej firmy. W każdym zleceniu doszukujemy się nowych wyzwań i możliwości wprowadzenia na rynek czegoś nowego i świeżego. Nie boimy się żadnego wyzwania, nie ogranicza nas wiedza i umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji. Podejmujemy współpracę z każdym klientem, kontrahentem, z dużymi firmami, jak i z tymi, którzy zaczynają raczkować na rynku. Nie odmawiamy usług klientom indywidualnym, którzy chcą zrobić prezent najbliższej osobie. Wszyscy są traktowania na równi, a stali klienci zawsze uzyskują rabat. Wykonujemy usługi w zakresie reklamy w szeroko pojętym znaczeniu.

Wykonujemy usługi w zakresie:

– znakowania odzieży

(flex, sito-druk, plastizol, haft, sublimacja itp.),

– wydruku solwentowego

(plakaty, bidbordy, baner, mapy, foto-tapety itp.),

– wydruku cyfrowego

(zaproszenia, podziękowania, dyplomy, kalendarze, wizytówki, ulotki itp.),

– haftu komputerowego

(na ręcznikach, pościeli, kurtkach, polarach, koszulach itp.),

– laserowego cięcia

(sklejka, plexi, laminat grawerski, drewno itp.)

Powiedz, czego oczekujesz, a AWM zajmie się resztą!

W związku z dużą ilością zleceń i dużym zainteresowaniem naszymi produktami poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w AWM. Umiejętność obsługi programu graficznego CorelDraw to jedyne wymaganie, któremu musisz sprostać właśnie Ty, aby dołączyć do naszego zespołu zwykłych ludzi z głową niezwykłych pomysłów.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o kontakt telefoniczny: 731 337 303 lub 731 414 141

albo e-mailowy: mszabelska97@gmail.com

Materiał sponsorowany

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here