Daniel de Latour w kolskiej bibliotece

0
40
Daniel de Latour

Daniel de Latour rysuje komiksy, a także ilustruje książki i czasopisma. Współpracował lub współpracuje z „Misiem”, „Świerszczykiem”, „Wysokimi obcasami”. Ma na koncie kilkanaście książek dla dzieci, zilustrowany dwuczęściowy podręcznik do języka polskiego dla gimnazjum, a także drugą nagrodę w konkursie na komiks Muzeum Powstania Warszawskiego, ilustracje reklamowe, dwa billboardy i projekt okładki czarnej płyty długogrającej. W wolnych chwilach grywa na harmonii pedałowej.

Daniel de Latour poprowadził warsztaty

W warsztatach, których scenariusz opierał się na „Księdze Potworów” Michała Rusinka, z ilustracjami prowadzącego spotkanie, uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Kole oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole. Każdy uczestnik miał za zadanie narysować swojego potwora. Dzieciom ten pomysł bardzo się spodobał i z ochotą podjęły się jego wykonania.

źródło i zdjęcia: PiMBP w Kole

Inne wydarzenia w kolskiej bibliotece: PiMBP w Kole</

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here