Dni Koła! Organizatorzy zapraszają już dziś!

0
530
Dni Koła

Tegoroczne Dni Koła planowane są na weekend 31 maja – 1 czerwca. Będzie mnóstwo atrakcji. Zobaczymy wiele gwiazd sceny. Wkrótce pojawią się plakaty promujące to wydarzenie. A co nas czeka?

Dni Koła już za 3 tygodnie!

Dni Koła już za trzy tygodnie. Czeka nas mnóstwo atrakcji. Plenerowa scena stanie na stadionie MOSiR-u. Piątek, 31 maja, przebiegnie pod znakiem HIP-HOP-u. Zobaczymy takie gwiazdy gatunku, jak DEGENERA, PIH, PEJA/SLUMS ATTACK, SOBOTA.
1 czerwca blok muzyczny rozpoczną prezentacje artystyczne kolskich przedszkoli i szkół podstawowych, a po nich zobaczymy występy Zumby Kids zespołu tanecznego Debiut i Debiut Junior ze SM w Kole, zespołu tanecznego Friska, zespołu tanecznego Muza z MDK-u w Kole, „Zespołu Pieśni i Tańca Koło”, wokalistów ze Studia Prima Volta z MDK-u w Kole.
O godzinie 19.00 na scenie pojawią się oczekiwani goście, w kolejności: Formacja Nieżywych Schabuff, Fajters i Lombard, a do północy będzie można jeszcze spędzić czas na zabawie tanecznej z DJ-em.

Burmistrz Koła i radni miejscy serdecznie zapraszają do licznego udziału w muzycznych wydarzeniach!

źródło: Urząd Miejski w Kole

Artykuły powiązane: Dni Koła

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here