Autografy, wspólne fotografie i rozmowy… Uczniowie SOSW w Kole uczestniczyli w próbie generalnej „Tańca z Gwiazdami”

0
271

27 wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole, wraz z opiekunami, miało niecodzienną okazję towarzyszyć gwiazdom oraz tancerzom w próbie generalnej przed emisją kolejnego odcinka popularnego show. Wyjazd do stolicy zainicjowało Stowarzyszenie Współpracy Międzynarodowej Kołowrotek i zorganizowało wraz z dyrekcją i opiekunami SOSW w Kole, przy pomocy Stowarzyszenia Autyzm i My.

Młodzi ludzie zobaczyli, jak przebiegają przygotowania do programu „Taniec z Gwiazdami”, jak wygląda studio, a także mieli możliwość porozmawiania z uczestnikami, otrzymania autografów oraz zrobienia sobie pamiątkowych fotografii. Pozowali do nich m.in. Popek, Edyta Herbuś, dr Krzysztof Gojdź, Rafał Maserak, Tomasz Barański, Andrzej Grabowski i Angelika Mucha. Gwiazdy chętnie wpisywały się również do kroniki Stowarzyszenia Autyzm i My, prowadzonego przez Niepubliczny Tęczowy Zespól Szkolno-Przedszkolny.
Po tych atrakcjach, na życzenie uczniów SOSW, zorganizowane zostało także wejście do Stadionu Narodowego i jego zwiedzanie.

zdjęcia: Małgorzata Jęcka