Akcja dla Weroniki podsumowana. Zebrali więcej!

0
160

Akcja zbiórki nakrętek dla Weroniki w Osieka Wielkiego została podsumowana. Jak się okazało, przedsięwzięcie zakończyło się wyższym, niż pierwotnie informowano wynikiem. Organizatorzy akcji mówili o 2 tonach nakrętek, a tymczasem ich waga przekroczyła 2,5 tony. Dokładnie wywiezionych zostało 2 568 kg, a kwota, którą udało się z ich sprzedaży pozyskać to 2 054,40 złotych. Całość trafi do dziewczynki.

Czytaj także: Kolorowa zawartość serc dla małej Weroniki! Każdy może pomóc!

To świetny wynik, ale to nie koniec, bo firma która odbierała nakrętki, przyjedzie jeszcze po zebrane elektrośmieci.

Tymczasem koniec jednej akcji oznacza… start kolejnej. Stowarzyszenie „W Koło Pomagam”
r
usza z kolejną zbiórką elektrośmieci i nakrętek. Tym razem pomoc skierowana została do 10-letniego Sebastiana, chorego na nowotwór chłopca, ucznia SP nr 3 w Kole, któremu swoją rowerową wyprawę dedykował Kamil Jaroszewski z Babiaka.

Czytaj także: Wydłużył trasę o 300 km. Kamil Jaroszewski, w kolskim ratuszu, podsumował akcję “Z pasją po zdrowie Sebastiana”

Akcja trwa do końca listopada. Nakrętki należy wrzucać do „sercowych” pojemników usytuowanych przy kolskich szkołach podstawowych, a sprzęt i także nakrętki można dostarczać do Hurtowni Gramel na ulicy Dojazdowej, w godzinach od 8.00 do 15.00.

zdjęcie: Stowarzyszenia „W Koło Pomagam”, okrągłemiasto.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here