MZEC, Urząd Miejski w Kole oraz PiMBP zapraszają do konkursu

0
39

W ramach obchodów 45-lecia ciepłownictwa na terenie Koła Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Kole, Urząd Miejski oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zapraszają do udziału w Miejskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym pt. „Wybieramy czyste powietrze – pozytywny wpływ energii geotermalnej na środowisko”.

Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Koła i przebiega pod honorowym patronatem burmistrza miasta. Praca musi ściśle dotyczyć tematyki konkursu i spełniać następujące warunki: technika – dowolna, na papierze – A3, praca – płaska.

Prace należy dostarczyć za pośrednictwem wyznaczonego nauczyciela (koordynatora konkursu) lub indywidualnie (osobiście lub korespondencyjnie) na adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, 62-600 Koło w terminie do 7 maja 2021 roku, do godziny 18.00.

Laureaci konkursu uhonorowani zostaną nagrodami – voucherami do wskazanych punktów handlowych, o wartości: I miejsce – 500 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 200 zł oraz pamiątkowymi dyplomami.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdują się na stronie: http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=17938

źródło: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here