25-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

0
133

Kolscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy. Młody mieszkaniec powiatu tureckiego usłyszał już zarzuty, za które grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kolscy policjanci, w piątek, 14 lipca br., podczas kontroli parkingów na terenie gminy Kościelec ujawnili, że jeden z pasażerów osobowego audi posiada przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy.

Ponadto, w wyniku podjętych czynności, mundurowi ujawnili w miejscu zamieszkania 25-letniego mieszkańca powiatu tureckiego kolejne porcje amfetaminy, marihuany oraz tabletki ekstazy. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli prawie 18 gramów narkotyków i 17 tabletek zawierających zakazane środki odurzające.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, który zagrożony jest karą do 10 lat więzienia.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here