16 strażaków gasiło pożar w Grzegorzewie

0
86

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole, 23 kwietnia br., o godzinie 21.49, otrzymało zgłoszenie o pożarze kotłowni w Grzegorzewie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu strażacy zastali pożarem objętą kotłownię w budynku mieszkalnym, i jedną poparzoną osobę. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, odłączeniu instalacji użytkowych, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz ugaszeniu pożaru kotłowni.

Osoba poszkodowana została przekazana przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego, który przetransportował ją do szpitala. Po ugaszeniu pożaru oddymiono wszystkie pomieszczenia oraz sprawdzono je miernikami i kamerą termowizyjną,

Strażacka akacja trwała 1 godzinę i 46 minut. Brało w niej udział gasiło 16 strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, OSP Grzegorzew oraz OSP Barłogi.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here