102 835,73 złotych! 29. Finał WOŚP w Kole rozliczony!

0
35

Kolski Sztab WOŚP spełnił swoje zadanie. Rozliczył się z datków zebranych podczas 29. Finału w Kole i został formalnie rozwiązany. Ostatecznie Fundację Jurka Owsiaka zasiliła kwota 102 835,73 złotych.

To więcej niż podawaliśmy wcześniej. Z puszek wolontariuszy oraz ze sprzedaży przedmiotów otrzymanych z fundacji i od lokalnych darczyńców udało się pozyskać 100 015,73 złotych. Kiedy jednak okazało się, że wpłaty na e-skarbonki założone przez wolontariuszy mogą zostać dodane do kwoty zebranej przez miasto, bilans Koła powiększył się o 2 820 złotych z dwóch e-skarbonek.

Członkowie Sztabu WOŚP w Kole serdecznie dziękują wolontariuszom, firmom i osobom, które pomogły w sprawnej organizacji tegorocznego finału, jak również bankom, Wartakom i wszystkim zaangażowanym. Już dziś zapraszają do jeszcze szerszego udziału w przyszłorocznej, jubileuszowej edycji przedsięwzięcia.

źródło: Urząd Miejski w Kole

Czytaj także: 29. Finał WOŚP

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here