Zderzenie ciągnika i dwóch samochodów osobowych w Kościelcu

1
290
IMG_3920-1

Do zdarzenia drogowego doszło dziś, tj. 14 listopada br., około 5.20, na drodze krajowej nr 92, na terenie gminy Kościelec. Udział w nim brały trzy pojazdy, które poruszały się w tym samym kierunku, od strony Konina. Były to ciągnik rolniczy z dwoma przyczepami oraz honda civic i fiat albea. – Kierujący pojazdem marki Honda Civic, 58-letni mieszkaniec gminy Kościelec, nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w tył przyczepy ciągnika, którym jechał 37-letni mieszkaniec gminy Uniejów. Gdy pojazdy już stały, w tył hondy najechał podróżujący fiatem albea 39-letni mieszkaniec gminy Kościelec – poinformowała rzecznik KPP w Kole, sierż. sztab. Weronika Czyżewska.

W tym zdarzeniu jest zatem dwóch sprawców, którzy nie zachowali należytej ostrożności. To kierujący pojazdami osobowymi. W wyniku zdarzenia kierowca hondy, z raną głowy i ogólnymi potłuczeniami, został przewieziony do szpitala.

Do godziny 8.00 droga krajowa w Kościelcu była zablokowana, a policjanci kierowali uczestników ruchu na objazd przez Waki. Aktualnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz jego kwalifikację.

AKTUALIZACJA

Zdarzenie drogowe w Kościelcu zostało zakwalifikowane jako dwie kolizje. Na kierowców pojazdów osobowych, którzy byli ich sprawcami, zostały nałożone mandaty karne.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here