Zapraszają na piknik z Polą Negri

0
112
Zapraszają na piknik z Polą Negri Poli Negri

Zapraszają na piknik z Polą Negri

Aktorka kina niemego jest inspiracją 1. Rodzinnego Pikniku z Polą Negri. Związek przedwojennej gwiazdy z ziemią brodowską przypominało do tej pory kilka wydarzeń odbywających się w Brdowie. Ale wiele wskazuje na to, że ta impreza będzie wyjątkowa.

Stowarzyszenie Młodzieżowy Klub Sportowy „Brdów” zaprasza wszystkich na 1. Rodzinny Piknik z Polą Negri, który odbędzie się w Brdowie na placu za Klasztorem Ojców Paulinów.

Impreza, która nawiązuje do związków Poli Negri z ziemią brdowską, odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca br. Rozpoczęcie przewidziano na 14.00. Festyn zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. W programie jest malowanie toreb ekologicznych z wizerunkiem Poli Negri, pokaz ozdabiania paznokci, malowanie twarzy dzieciom, prace plastyczne z podobizną aktorki wykonywane różnymi technikami, zgaduj-zgadula związana z gwiazdą i jej brdowskimi korzeniami, rodzinne kalambury, czyli czytanie z ruchów ciała przypominające nieme kino.

Nie braknie też konkurencji sportowych i zawodów na ergometrze wioślarskim. Dla ubarwienia przewidziano też występ scholi oraz wokalistek, wspólną zabawę dzieci z rodzicami przy muzyce oraz poczęstunek.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.