XIV Turniej Charytatywny w Babiaku. Dla Weroniki zebrali ponad 5 tysięcy złotych!

0
37

Po raz 14. w Babiaku odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Ostatecznie zagrało w nim 21 drużyn podzielonych na 5 grup. Wszystkie mecze trwały 1×10 minut. W półfinale zagrali Królewscy, którzy w dogrywce pokonali Mar-Bud 3:0 oraz Błękitni Koło, którzy ulegli Galakticos Izbica 0:4. W meczu o 3. miejsce spotkali się Mar-Bud i Błękitni Koło. Pojedynek w regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2, a o zwycięstwie Mar-Budu zdecydowała dogrywka (4:3). W finale Królewscy, także w dogrywce, ulegli Galakticos Izbica 1:3.

Największą zwyciężczynią tego turnieju była jednak 2-letnia Weronika, której był on dedykowany. Łącznie organizatorzy zebrali 5 057 złotych, które przekazali rodzicom dziewczynki z przeznaczeniem na jej leczenie. Najwyższe wpisowe przekazali: BBK Legends Gramy i Pomagamy – 840 złotych, Zjednoczeni Niechcący – 380 złotych oraz Izomer – 310 złotych.

Czytaj także: Zbliża się XIV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Babiaku. Zagrają dla 2-letniej Weroniki!

Poprzednie edycje turnieju: czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here