Wigilia w internacie ZSRKR w Powierciu

0
210

Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Pod takim hasłem przebiegł wieczór wigilijny w internacie ZSCKR Powiercie.

Jak co roku cała społeczność internacka Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu wraz z zaproszonymi gośćmi spotkała się, aby wspólnie przeżyć na nowo radość Bożego Narodzenia. Program artystyczny, przygotowany przez wychowanków pod kierunkiem Wiesławy Trzmiel i Ryszarda Potrzebskiego, nawiązywał do tegorocznych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Po programie artystycznym głos zabrał ks. Zbigniew Barcz, który odczytał fragment Ewangelii. Następnie dyrektor, Marek Sobolewski i kierownik internatu, Ryszard Potrzebski złożyli wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia, a także podziękowali za przygotowanie pięknej i wzruszającej uroczystości. Później wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wieczerzy. Tradycyjnie ten wyjątkowy dla wszystkich wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem.

źródło i zdjęcia: ZSCKR w Powierciu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here