W Szkole Podstawowej w Powierciu. Najpiękniejsze stoły wigilijne wybrane!

0
501

Jedenaście stołów wigilijnych oceniało trzyosobowe jury w ramach kolejnej edycji konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Powierciu pod patronatem wójta gminy Koło, Mariusza Rybczyńskiego. Uczniowie wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych: klas IV-VI oraz klas VII-VIII oraz III klasy gimnazjum.

Młodzi udzie musieli przygotować stoły zgodnie z tradycją, a ocenie podlegała elegancja i estetyka, pomysłowość i i oryginalność, wkład pracy własnej wykonanie elementów dekoracyjnych, symbolika świąteczna, ułożenie zastawy stołowej zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Komisja w składzie: specjalista ds. PR i organizacji imprez MDK-u w Kole, Bożena Gronert-Ubych, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Powierciu, Bernadetta Książkiewicz, pod przewodnictwem nauczyciela Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu, Jacka Chodorowskiego, nie kryła zachwytu dla pomysłowością i wyczuciem estetycznym młodzieży. Doceniła wszystkich, ale niestety, nie mogła przyznać wszystkim jednakowych nagród. Największe uznanie skierowała do dwóch par, bo w parach młodzi ludzie pracowali. Pierwsze miejsca w obu kategoriach wiekowych powędrowały do Wiktorii Krzyżańskiej i Wiktorii Książkiewicz oraz Klaudia Świętoń i Oliwia Andrzejewska

Podziękowania także otrzymali opiekunowie oraz organizatorki konkursu. Fundatorem nagród był wójt gminy Koło, Mariusz Rybczyński.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszego konkursu. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here