W najbliższą niedzielę, 12 sierpnia, Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę. Uwaga na utrudnienia komunikacyjne na ulicach Koła!

0
224

W najbliższą niedzielę, tj. 12 sierpnia, organizatorzy zapraszają zawodników i kibiców na Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę – Memoriał Zdzisława Walczaka, eliminacje Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym.

XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę – Memoriał Zdzisława Walczaka odbędzie się 12.08.2018 roku. Start o godz. 11.00, na ul. Sienkiewicza, naprzeciwko budynku Starostwa Powiatowego. Zapisy w dniu zawodów odbywać się będą od 8.00 do 10.00 w Starostwie Powiatowym). Zgłoszenia nadsyłać należy na adres organizatora e-mail: brzozaninka4@o2.pl w terminie do 09.08.2018 r.

W związku z wyścigiem od 10.00 do 16.00 zamknięte będą ulice: Toruńska od Sportowej, Broniewskiego, Niezłomnych, Włocławska do ronda oraz Sienkiewicza od Policji do ronda na ulicy Włocławskiej.
Organizatorem zawodów jest Kolskie Towarzystwo Cyklistów, Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe w Kole, gmina Koło oraz sponsorzy.

źródło: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here