TOP SPIN po raz pierwszy

1
112
IMG_9966

Dotychczas przeprowadzono dwie edycje Double TOP SPIN dla deblistów. Tym razem przewodniczący Sekcji Tenisa Stołowego przy Uczniowskim Klubie Sportowym w Brdowie, Krzysztof Renkas wraz z Pawłem Śledzińskim, Marcinem Nadolnym, Tadeuszem Czernickim oraz braćmi Tomaszem i Robertem Junkiertami, zorganizowali pierwszy turniej w grze singlowej TOP SPIN. Różnica między poprzednimi imprezami polegała także na tym, że były one skierowane tylko do mieszkańców gminy Babiak, podczas gdy w TOP SPIN mogli wziąć udział wszyscy chętni. Były zatem otwarte dla tenisistów stołowych także spoza gminy Babiak. – Mamy zawodników m.in. z Koła, Konina, Kutna i Kłodawy. Otrzymaliśmy około 70 zgłoszeń, ale nie wszyscy mogli dojechać – powiedzieli organizatorzy.

W sumie w turnieju wzięło udział 61 graczy. W kategorii U18 było 32 zawodników, w kategorii open – 29, przy czym trzech graczy było wspólnych dla obu kategorii. To ci, wygrali kategorię U18.

Zawody zostały sfinansowane z dotacji z budżetu gminy Babiak.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

  1. W BRDOWIE a w Kole????? bieda z nędzą jeżeli chodzi o turnieje tenisa stołowego,Za czasów śp.Rysia,, Sowy,, były non stop turnieje tenisa stołowego…..a teraz gdzie jest MOSiR i władze Koła…..weżcie przykład z Brdowa, MOSIR Turek,Dobra,Konin,Kawęczyn ,Rychwał itp,tylko dzięki spółdzielni mieszkaniowej możemy potrenować w tenisa stołowego/od lat/ Dziękujemy Prezesom za to…..ach szkoda słów!!!!!! i mojego pisania bo władze MOSIR postawiły na inne sporty ,wyjątek to turniej trzeżwości i dalej nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here