Sukces uczniów ZSCKR w Powierciu

0
168

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu wziął udział w kolejnej edycji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, która odbyła się 2 marca br. w ZSRCKP w Kaczkach Średnich. Szkołę reprezentowali uczniowie klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Bartłomiej Bas z klasy IV, Patrycja Leśniewska z klasy III. Z Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki był Maciej Nadolny z klasy II, a Technikum Architektury Krajobrazu reprezentowała Julia Radowska z klasy II.

Bartłomiej Bas został laureatem i zajął trzecie miejsce, za które nagrodzony został wyjazdem do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli, sponsorowanym przez europosła Andrzeja Grzyba. Dodatkowo otrzymał upominki rzeczowe od sponsorów. Już wkrótce Bartek zmierzy się z najlepszymi w Polsce. Finał krajowy olimpiady odbędzie się 15 i 16 marca, podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „AGROTECH” w Kielcach.

Uczennice natomiast zostały wyróżnione przez sponsorów. Uczestników do olimpiady przygotowywali się pod kierunkiem Mariusza Szymańskiego.

źródło i zdjęcia: ZSCKR w Powierciu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here