Samochodem osobowym najechał na tył motoroweru. Kierowca jednośladu w szpitalu

2
62
IMG_7402-1

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motoroweru doszło wczoraj, tj. w poniedziałek 21 października, około godziny 21.30, na ulicy Toruńskiej w Kole. – W stronę Osieka Wielkiego poruszały się dwa pojazdy. Jednym z nich był samochód osobowy marki Ford Focus, za kierownicą którego siedział 39-letni mieszkaniec Koła. Uderzył on w tył motoroweru marki Junak, którym jechał 46-letni mieszkaniec Koła. W wyniku tego zdarzenia obrażenia poniósł motorowerzysta i został odwieziony do szpitala – poinformowała rzecznik KPP w Kole, sierż sztab. Weronika Czyżewska.

Czynności mundurowych prowadzone były w kierunku wypadku, ale w zależności od obrażeń, jakie poniósł poszkodowany, zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek lub kolizja. Przy tej okazji warto przypomnieć, że wypadek to zdarzenie, którego skutkiem jest śmierć jego uczestnika lub poniesione obrażenia ciała, które powodują naruszenie czynności narządu lub rozstrój zdrowia trwające dłużej niż 7 dni. Z kolizją mamy natomiast do czynienia wówczas, gdy naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwają mniej niż 7 dni.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

2 KOMENTARZE

  1. W kwestii odszkodowań polecam kancelarię odszkodowawczą automobile expert. Miałam niedawno wypadek i pomogli mi szybko zlikwidować szkodę, a co ważne prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here