Sala balowa wypełniona po brzegi, czyli atmosfera świąt w Kościelcu [FOTO]

0
229

Tajemnica dobra polega na tym, że człowiek, który ogląda dobro drugiego człowieka, sam staje się dobry. Dobro rozprzestrzenia się samo”. Takie hasło przyświecało wczorajszemu wydarzeniu, jakim był koncert świąteczny w murach Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu. Sala balowa pałacu wypełniła się po brzegi wspaniałymi gośćmi oraz przyjaciółmi placówki.

Swój ogromny potencjał muzyczny zaprezentowali uczniowie kościeleckiego plastyka, członkowie zespołu Plastyk Band: Hanna Szurgot, Alicja Bryl, Julia Kochańska, Magdalena Tomczyk, Aleks Kowalski, Mikołaj Kurtyka i Łucja Ocalewska, a także gość specjalny, Sebastian Białecki oraz opiekunowie samorządu uczniowskiego, Oliver Kujawski i Agnieszka Małecka.

Sala wyglądała magicznie, dzięki oświetleniu przygotowanemu przez Marcina Żylińskiego. To był wspaniały koncert, w który włożono mnóstwo serca.

źródło: PLSP w Kościelcu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here