Podczas przeglądu artystycznego w Dąbiu, była nawet… Baba Jaga u dentysty

0
52
78385167_1558756610933169_2161520223893585920_o

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Dąbiu odbył się XXXI Przegląd Dorobku Artystycznego Miasta i Gminy Dąbie. Zgromadzonych powitał gospodarz imprezy dyrektor MGOKiBP, Piotr Wąsowicz, a potem scenę opanowali lokalni artyści.

Swoje umiejętności zaprezentowały starszaki z Przedszkola Miejskiego w Dąbiu w przedstawieniu „Baba Jaga u dentysty”, uczniowie ze szkoły podstawowej z Dąbia w utworze „Dziewczynka z zapałkami”, wychowankowie szkoły podstawowej z Chełmna w inscenizacji o tematyce jesiennej oraz dzieci ze szkoły w Karszewie z widowiskiem „Biel i czerwień”. Minikoncert dał także zespół folklorystyczny Nadnerzanki, obchodzący w tym roku 15-lecie działalności. Nie zabrakło występu Miejsko-Strażackiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Mariana Pięgota. Podczas niedzielnego przeglądu swój debiut sceniczny miał zespół rockowy Komunikat. Usatysfakcjonowana różnorodnymi występami widownia nagrodziła artystów gromkimi brawami.

źródło i zdjęcia: Urząd Miejski w Dąbiu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here