Nagrody w konkursie pn. „Poradnik o oszczędzaniu” wręczone!

0
270

Znamy wyniki konkursu plastycznego „Poradnik o oszczędzaniu” zorganizowanego przez Szkolną Kasę Oszczędności przy Specjalnym Ośrodku Szklono-Wychowawczym w Kole oraz Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, pod patronatem PKO Banku Polskiego 1 oddziału w Kole.

Jury powołane przez organizatorów konkursu przyznało nagrody w kategoriach:

Klasy 1-3 szkół podstawowych: 1. miejsce – Sebastian Osytek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu, 2. miejsce – Adam Flajszer, kl 1b i Antoni Flajszer, kl. 1b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole.

Klasy 4-8 szkół podstawowych: 1. miejsce – Magdalena Sójecka, kl. 5c, Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole, 2. miejsce – Julia Wrzesińska, kl. 5a, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole, 3. miejsce – Wiktoria Kokocińska, kl. 5b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole. Wyróżnienie: Paweł Komnata, kl. 5b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole.

Gimnazjum: 1. miejsce – Hanna Roszak, kl. 3a, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole.

Specjalne ośrodki szklono-wychowawcze: 1 miejsce – Natalia Bednarczuk i Weronika Majewska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, 2. miejsce – AleksandraWitemberg, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, 3. miejsce – Łukasz Małolepszy, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole. Wyróżnienia: Krystian Piechocki, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, Jolanta Jaskólska, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, Imbiorski Tomasz, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 21 listopada br. w czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, a wręczali je Andżelika Gutowska i Grzegorz Kozłowski z PKO Banku Polskiego 1 oddziału w Kole, dyrektor PiMBP w Kole, Aleksandra Kowalska i Krzysztof Sójecki, reprezentujący Specjalny Środek Szkolno-Wychowawczy w Kole.

źródło i zdjęcia: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here