Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole ma 15 lat! [FOTO]

0
453
DSC07840

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie ma 15 lat. Rocznica ta stała się okazją do podsumowania działalności placówki, przybliżenia zakresu i specyfiki jego pracy, realizowanych zadań, programów i projektów, a także przekazania podziękowań osobom i instytucjom wspierającym kadrę oraz odebrania słów gratulacji i życzeń satysfakcji z wykonywanej pracy.

Kierownik MOPiPR-u, Agnieszka Zborowska-Karbowa, wraz z pracownikami, przygotowała jubileuszowe uroczystości, które wczoraj zaszczyciło wielu zaproszonych gości. Zanim jednak przeszła do realizacji programu rocznicowych obchodów, po powitaniu przybyłych poprosiła o uczczenie chwilą ciszy pamięci pierwszej szefowej ośrodka, Jolanty Jęcki.

MOPiPR realizuje zadania współpracując z instytucjami oraz korzystając z pomocy wielu życzliwych osób. W związku z tym ważnym punktem gali w kolskim ratuszu było wyróżnienie osób, które są dla działalności ośrodka bardzo ważne. W podziękowaniu za współpracę, wsparcie i zaangażowanie wyróżnieni usłyszeli wiele ciepłych słów i odebrali dyplomy oraz statuetki. Dopełnieniem części oficjalnej była prelekcja Artura Malczewskiego z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, a po słowach uznania dla pracowników MOPiPR-u, życzeniach i kwiatach złożonych przez zaproszonych gości na ręce Agnieszki Zborowskiej-Karbowej przyszedł czas na degustację jubileuszowego tortu.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszej uroczystości w ratuszu.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here