Kierowców czekają utrudnienia w związku z przebudową mostu na Rgilewce w Grzegorzewie

0
336
Kierowców czekają utrudnienia w związku z przebudową mostu na Rgilewce w Grzegorzewie
Most na Rgilewce w Grzegorzewie zostanie przebudowany. Ruszają prace inwestycyjne, które potrwają do 15 grudnia. W tym czasie kierowcy napotkają na utrudnienia.
Dziś Urząd Gminy w Grzegorzewie podał informację, że rozpoczynają się działania dotyczące przebudowy mostu na Rgilewce w Grzegorzewie, przy ulicy Warszawskiej. W związku z pracami, od 17 lipca br., zamknięta zostanie komunikacja na ww. moście. Stary most zostanie całkowicie rozebrany i zbudowany nowy. Dla pieszych i rowerzystów, w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego obiektu, zostanie skonstruowana specjalna kładka. Nieco więcej utrudnień napotkają kierowcy. W czasie prowadzenia robót inwestycyjnych zaplanowano objazdy przez Tarnówkę, Ponętów Dolny i Barłogi. Alternatywnym rozwiązaniem będzie możliwość korzystania z drogi krajowej nr 92.
Zakończenie prac przewidziane jest na 15 grudnia 2017 roku.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here