Już niedługo Dzień Ogórka w gminie Dąbie. Gmina pozyskała dofinansowanie na organizację wydarzenia

0
587
Dzień Ogórka w Gminie Dąbie

Kwotę w wysokości 20.165,33 zł pozyskała gmina Dąbie na organizację imprezy plenerowej pn. Dzień Ogórka w Karszewie. Dofinansowanie wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i wpisało się do kalendarza nadnerzańskiego samorządu, pochodzi ze środków unijnych w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich PROW 2014-2020. Umowę na realizację projektu, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, podpisał wicemarszałek Krzysztof Grabowski. Gminę Dąbie reprezentowali burmistrz Tomasz Ludwicki oraz skarbnik Anna Lewińska.

Aktualnie w gminie Dąbie trwają przygotowania do imprezy, która zaplanowana została na 6 sierpnia. Niebawem przybliżymy naszym Czytelnikom szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji Dnia Ogórka.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here