Kiedy czynna będzie biblioteka w Kole?

0
53
DSC05543

W ramach odmrażania życia społecznego i gospodarczego, od 4 maja br. rząd wprowadził II jego etap. Zakłada on, z zachowaniem reżimu sanitarnego, przywrócenia działalności m.in. muzeów, bibliotek i galerii sztuki. Jak się jednak okazuje, rzeczywistość wygląda mniej optymistycznie.

Dziś z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole otrzymaliśmy pismo następującej treści:

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, w związku z ustalonym na 4 maja wejściem w życie kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 informujemy, że jesteśmy w trakcie przygotowań związanych z dostosowaniem placówek bibliotecznych oraz zasad korzystania z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole w nowym reżimie sanitarnym. Rząd uchylił zakaz działania Bibliotek zaznaczając, iż: „instytucje kultury będą otwierane stopniowo i w różnym czasie. O konkretnym terminie decydować będzie organ prowadzący daną placówkę po konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną.” O dacie ponownego otwarcia Biblioteki oraz nowych zasadach korzystania z naszego księgozbioru poinformujemy po 4 maja.

Zatem pozostaje tylko czekać na kolejne informacje z książnicy.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here