Kolejne Narodowe Czytanie już 8 września! Chcesz czytać powieść Żeromskiego? Zgłoś się! Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych!

0
154

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole oraz Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu zapraszają na ogólnopolską akcję pn. Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Odbędzie się ona w sobotę, 8 września br., o godzinie 10.00, w parku miejskim im. Stanisława Moniuszki. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych wydarzenie przeniesione zostanie do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej w Kole.

W programie imprezy, oprócz wspólnego czytania „Przedwiośnia”, zaplanowano składanie pamiątkowego stempla na przyniesionych egzemplarzach powieści, wystawę książek oraz ekspozycję „Historia w Przedwiośniu”, występ taneczny uczniów ZSRCKU w Kościelcu oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Organizatorzy zapraszają do włączenia się w akcję Narodowego Czytania „Przedwiośnia” zarówno w charakterze słuchaczy, jak i lektorów. Serdecznie zachęcają też do zgłaszania się chętnych do czytania fragmentów powieści Żeromskiego. Aby to uczynić wystarczy zadzwonić pod nr 63 21 78 006 (osobą do kontaktu jest Marzena Franiak), lub zgłosić taką chęć podczas trwania imprezy.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here