Dzień Młodzieży PCK 2017 w kolskim LO

0
195

Wczoraj, tj. 25 października, obchodzony był Dzień Młodzieży PCK, który przyjaciele Polskiego Czerwonego Krzyża, członkowie i opiekunki Szkolnego Koła PCK w Liceum Ogólnokształcącym w Kole tradycyjnie świętowali przez podkreślenie przynależności do rodziny czerwonokrzyskiej czerwonymi elementami garderoby. Dzięki temu społeczność szkolna mogła zauważyć, jak duża jest grupa osób, która swoim entuzjazmem, energią i poświęconym czasem zmienia świat wokół siebie, aby stał się lepszy, piękniejszy i bezpieczniejszy.

W Polskim Czerwonym Krzyżu młodzież działa nieprzerwanie od 1921 roku. W ramach Klubów Wiewiórka, Szkolnych Kół PCK, Grup Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK i Akademickich Kół PCK młodzi ludzie działają w oparciu o idee i zasady Czerwonego Krzyża.

źródło i zdjęcia: Sylwia Pokrywczyńska

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here