Uczniowie ZSRCKU w Kościelcu gotowi do wyjazdu na staż do Hiszpanii!

0
110
Zakończył się kurs przygotowujący młodzież do 2-tygodniowych staży zawodowych w Hiszpanii. Wcześniej uczniowie doskonalili swoje umiejętności z języka angielskiego i hiszpańskiego na co mieli przeznaczone 60 godzin zajęć dodatkowych.
Projekt realizowany przez ZSRCKU w Kościelcu finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego.
Weekendowy wyjazd był okazją do integracji grupy, ale przyczynił się także do lepszego poznania historii i kultury Hiszpanii. W czasie zajęć z pedagogiem omówiono sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych, jakie mogą wyniknąć w czasie pobytu za granicą.
20-osobowa grupa uczniów (ekonomiści, logistycy i żywieniowcy) wraz z opiekunami, w czasie 2-tygodniowego stażu w Maladze będzie zdobywała doświadczenia zawodowe, pracując w hiszpańskich firmach. Praca ta przyczyni się do podniesienia ich kompetencji zawodowych i umiejętności językowych. Przewidziane są również zwiedzanie ciekawych miejsc, np. muzeum Pablo Picasso w Maladze oraz wyjazd do Sewilli.
źródło i zdjęcia: ZSRCKU w Kościelcu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here