To już 15 lat! Gratulacje dla Stowarzyszenia „Sprawni Inaczej” w Kłodawie

0
75
85121362_2949476038471618_1721422643128696832_o

Stowarzyszenie „Sprawni Inaczej” obchodziło jubileusz 15-lecia działalności. Z tej okazji gratulacje i powinszowania spłynęły pod adresem zarządu oraz członków organizacji, której dorobek jest nieocenionym dobrem wspólnym. Stowarzyszenie łączy i obdarza opieką dzieci, młodzież i dorosłych z niepełnosprawnościami, a także ich rodziny i opiekunów. Wspiera ich we wszystkich dziedzinach życia i pomaga włączyć się w tok codziennego życia. Przez minione lata placówka kształtowała swe oblicze i krystalizowały się jej tradycje. Wyjątkowość i zaangażowanie przyczyniły się do zwiększenia aktywności życiowej podopiecznych.

Jubileusz stał się też okazją do złożenia życzeń dalszego rozwoju, pomyślności i satysfakcji z codziennej pracy, jak również radości, jaką daje rozwijanie możliwości podopiecznych, oraz rozbudzanie ich wrażliwości, samodzielności i odpowiedzialności.

źródło i zdjęcia: Urząd Miasta i Gminy Kłodawa

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here