Tańsze tankowanie dla jednostek OSP włączonych do KSRG

1
421

Między Polskim Koncernem Naftowym Orlen SA a Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej została zawarta umowa o wdrożeniu Programu Karta Rabatowa dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Uprawnia ona czynnych członków jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym do otrzymania w danym miesiącu kalendarzowym opustu cenowego w wysokości 8 gr brutto za 1 litr paliwa na stacjach Orlen oraz na stacjach Bliska. Karta rabatowa uprawnia do zakupu paliwa w maksymalnej ilości do 200 litrów w jednym miesiącu kalendarzowym.

28 grudnia 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Kole Komendant Powiatowy PSP w Kole, bryg. Krzysztof Żurawik przekazał 409 kart rabatowych dla 13 jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz omówił regulamin korzystania z programu.

źródło i zdjęcia: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here