Strażackie ubrania i medale dla druhów z OSP w Dąbiu

0
73

Sprzęt strażacki trafił do druhów ochotników z Dąbia. W ramach pozyskanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu dofinansowania w kwocie 25 000 złotych jednostka OSP wzbogaciła się o 7 kompletów ubrań specjalnych i 7 par butów specjalnych.

Korzystając z wizyty starosty kolskiego Roberta Kropidłowskiego oraz komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole bryg. Krzysztofa Żurawika uroczyście wręczono medale za zasługi dla pożarnictwa. Na wniosek Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbiu, uchwałą Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP województwa wielkopolskiego Medalami „Za zasługi dla pożarnictwa” odznaczonych zostało kilka osób.

Brązowe medale odebrali: druhna Marta Mroczek oraz druhowie Tomasz Jedyński, Hubert Olszak i Łukasz Pabin, a srebrne: druhowie Artur Chruściński i Arkadiusz Pietrzak.

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Dąbiu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here