Skatepark w Kole już istnieje [FOTO, WIDEO]

0
1541
Skatepark w Kole już istnieje

Skate park w Kole już istnieje!. Kolska młodzież ma już miejsce do ćwiczeń na rolkach, deskorolkach i rowerach. 16 maja zakończyły się prace związane z organizacją skateparku zlokalizowanego na miejskim stadionie. Oficjalne jego otwarcie odbyło się 4 czerwca. Niestety, pogoda nie była łaskawa dla organizatorów i uczestników zabawy, ale mimo to program wydarzenia udało się zrealizować. Kolejne przedsięwzięcie Stowarzyszenia „Kolanie” znalazło szczęśliwy finał.

Skatepark w Kole już istnieje. Jego oficjalne otwarcie odbyło się 4 czerwca. Kapryśna aura dawała się organizatorom i uczestnikom ze znaki, ale przygotowany program imprezy udało się zrealizować. Priorytetem jest jednak to, że młodzież ma teraz bezpieczne miejsce do jazdy na rolkach, deskorolkach i rowerach.

Dzień wcześniej, czyli w sobotę, 3 czerwca, przy okazji święta miasta, członkowie stowarzyszenia zorganizowali dla mieszkańców wiele atrakcji. Tym razem zaaranżowali interaktywne lekcje historii, podczas których do urządzonego punktu werbunkowego armii rzymskiej przybyło wielu młodych kolan, by zgłosić swoją chęć wstąpienia do legionów.

Kolanie” kontynuowali także swoją akcję ekologiczną. Wiele rodzin przyniosło im zgromadzone w domu plastikowe nakrętki oraz baterie, by wesprzeć ich w Akcji Pupilandu i Toru Rowerowego dla Koła. W podziękowaniu wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami.

zdjęcia: Stowarzyszenie „Kolanie”, okrągłemiasto.pl