Rozmawiali o kondycji polskiego rolnictwa i znaczeniu izb rolniczych

0
325

O znaczeniu, wyzwaniach, planach i problemach, związanych z polskim i lokalnym rolnictwem, a także o strategii rolniczej państwa, o znaczeniu izb rolniczych w kształtowaniu i realizacji polityki rolnej państwa, a także o wkładzie powiatu kolskiego w pozycję polskiego rolnictwa, szerokie grono uczestników rozmawiało podczas konferencji, która odbyła się w Chojnach, w gminie Koło.

Organizatorem spotkania był zespół rolny Prawa i Sprawiedliwości, przy współudziale starostwa powiatowego w Kole, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. W konferencji wzięło udział wielu włodarzy, sołtysów, lokalnych działaczy oraz osób na co dzień związanych z branżą rolniczą. Nie brakło też przedstawicieli Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ministerstwa rolnictwa, Wielkopolskiej Izby Rolniczej, Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz starostów i włodarzy powiatu kolskiego.

Konferencję prowadził poseł na Sejm RP, a także koordynator wojewódzki zespołu rolnego PiS, Leszek Galemba.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here