Nowa dyrektor SP w Sokołowie oficjalnie przywitana

0
443

Iwona Niewiadomska odebrała gratulacje

Iwona Niewiadomska, która od 1 lipca br. zajmuje stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Idei Olimpijskiej w Sokołowie, w gminie Koło, została oficjalnie powitana przez gminnych samorządowców. Z tej okazji podczas minionej sesji, stosowny dokument oraz gratulacje przekazał jej wójt gminy Koło, Piotr Fret, a do życzeń sukcesów zawodowych oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń dołączyli również radni, pracownicy urzędu oraz sołtysi.

Przypomnijmy. Iwona Niewiadomska w Sokołowie pracuje od 1 września 2017 jako nauczyciel przedmiotów ścisłych. Może poszczycić się 20-letnim stażem pracy pedagogicznej i jest nauczycielem dyplomowanym. Przez organ prowadzący została powołana na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Sokołowie na okres 5 lat, tj. od 1 lipca 2018 roku do 30 czerwca 2023 roku.

zdjęcie: Urząd Gminy Koło

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here