Mieszkańcy w koncercie kolęd na scenie w Dąbiu [FOTO]

0
148

Po raz drugi w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbiu odbył się koncert, w którym artystami byli mieszkańcy nadnerzańskiej gminy. Koncert kolęd w ich wykonaniu zadebiutował w ubiegłym roku, a jego pomysłodawczynią była sekretarz Monika Ciesielska.

Dziś przed licznie zebraną publicznością zaprezentowali się m.in. nauczyciele, uczniowie, absolwenci samorządowych szkół, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Dąbiu oraz zespół Nadnerzanki. Widzowie oklaskiwali duety, solistów oraz grupy muzyczno-wokalne, zarówno artystów muzycznie wykształconych, jak i tych, którzy na co dzień ze śpiewem nie mają do czynienia.

Z pięknie zaaranżowanej sceny popłynęły znane i lubiane kolędy oraz piosenki bożonarodzeniowe, a publiczność gromko oklaskiwała wszystkie wykonania. Zwieńczeniem koncertu było wspólne odśpiewanie „Dzisiaj w Betlejem”.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here