Małgorzata Stężewska wyróżniona odznaką honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” [FOTO]

0
187
Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Kolskiego Małgorzata Teresa Stężewska została odznaczona nadaną przez marszałka województwa wielkopolskiego, Marka Woźniaka, odznaką honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”.
Małgorzata Stężewska od 1994 jest członkiem Wielkopolskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju, aktywnym członkiem OSP w Krzymowie, współzałożycielką Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” w Kole i organizatorką całorocznych działań szkolno-wychowawczych. Jako działacz społeczny współpracuje z władzami samorządowymi i stowarzyszeniami w Kole i pozostałych gminach powiatu. W latach 2003-2016, wraz z zespołami ludowymi Honoratki i Grzegorzewianki, promowała nasz region podczas koncertów w całym kraju i poza jego granicami. Wśród młodzieży kształtuje pozytywne postawy. Jest szanowana za szeroką wiedzę i bogate doświadczenie.
Honorową odznakę „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”, nadaną przez marszałka województwa wielkopolskiego, Marka Woźniaka, wręczył jej radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Czesław Cieślak.
Małgorzata Stężewska odebrała powinszowania także od powiatowych samorządowców. – Składamy serdeczne gratulacje oraz kierujemy słowa ogromnego szacunku i uznania. Dziękujemy za promocję powiatu kolskiego oraz regionu Wielkopolski podczas występów artystycznych w Polsce i Europie. Życzymy dużo satysfakcji i dalszej owocnej działalności oraz wszelkiej pomyślności i zdrowia – powiedział przewodniczący Rady Powiatu Kolskiego, Marek Świątek.
Małgorzata Stężewska nie kryła wzruszenia i w rewanżu podziękowała za to zaszczytne wyróżnienie.
Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszej uroczystej chwili podczas powiatowej sesji.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here