III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Skrzatów. Dla wielu to były pierwsze mistrzostwa w życiu

0
101

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w minioną sobotę, odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Skrzatów. Organizatorami turnieju był Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole oraz Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło.

Zawody zostały zorganizowane dla najmłodszych adeptów futbolu, czyli dzieci z rocznika 2012 i młodszych. Dla wielu z nich były to pierwsze mistrzostwa w karierze. Na twarzach można było dostrzec ekscytacje i lekkie zdenerwowanie. Nie było prowadzonej punktacji, nikt też nie przykładał większej uwagi do wyniku. Tego dnia liczył się jedynie uśmiech i dobra zabawa.

W turnieju udział wzięły drużyny: LKS-u Ślesin, FALP-u Władysławów, Górnika Konina, Warty Kramsk, Oranje Babiak, Zjednoczonych Rychwał oraz Olimpii Koło – w sumie 12 zespołów. Organizatorzy ufundowali dla zawodników poczęstunek, natomiast rodzice piłkarzy Olimpii Koło przygotowali wiele pysznych słodkości, od których uginały się stoły. Turniej zakończył się dekoracją uczestników, w której uczestniczyli burmistrz Koła Krzysztof Witkowski, przewodniczący rady, Tomasz Sobolewski, wicestarosta słupecki, Szymon Grzywiński oraz członkowie konińskiego OZPN z prezesem Grzegorzem Pietrzakiem na czele. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz czerwone czapki. Swoją obecność na turnieju naznaczył także Mikołaj, który znalazł chwilę w świątecznym okresie przygotowań, by rozdać dzieciom trochę łakoci.

źródło i zdjęcie: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here