Członkowie i sympatycy MKS „Brdów” na II Balu Młodego Sportowca

0
128

Na II Balu Młodego Sportowca, organizowanym przez Stowarzyszenie Młodzieżowy Klub Sportowy „Brdów”, zabawie poddali się członkowie i sympatycy organizacji oraz zaproszeni goście. Impreza, którą zainaugurowali prezesi Bartosz Mikołajczyk i Dariusz Racinowski, stała się okazją do krótkiej prezentacji odnośnie działalności klubu w 2017 roku oraz wręczenia podziękowań sponsorom za wsparcie finansowe wielu przedsięwzięć przeprowadzonych przez stowarzyszenie.
Podczas balu przeprowadzono konkursy z drobnymi nagrodami oraz licytacje zdjęć zawodników MKS „Brdów” podczas treningów i zawodów podpisane przez Adama Korola – czterokrotnego mistrza świata, mistrza olimpijskiego i byłego ministra sportu, Mateusza Biskupa – wicemistrza świata i Europy z 2017 roku, Natalii Madaj – złotej medalistki Igrzysk Olimpijskich z RIO de Janeiro z 2016 roku oraz Martyny Mikołajczak – złotej medalistki mistrzostw Europy w
2017 roku.

Zabawa trwała do rana goście byli zadowoleni i już nie mogą doczekać się kolejnego balu.

źródło i zdjęcie: MKS „Brdów”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here