94 miłośników rekreacji wzięło udział w III Rodzinnym Rajdzie Wielkanocnym

0
113

Trzeci Rodzinny Rajd Wielkanocny zorganizował w Brdowie Młodzieżowy Klub Sportowy „Brdów”. Wczoraj, tj, w niedzielę, 25 marca, w ramach pierwszego rajdu z serii Grand Prix MKS 2018, na linii startu zameldowało się 94 miłośników rekreacji na świeżym powietrzu. Byli to mieszkańcy Koła, Babiaka, Brdowa, Błennej, Modzerowa, Psar, Józefowa, Dębów Szlacheckich, Osówia i Bugaja. Wśród zawodników było 28 rodzin.

Trasa, zabezpieczona przez druhów OSP z Babiaka i Brdowa, liczyła około 12 km. Z Brdowa grupa pojechała lasem do szkółki leśnej w Kiejszach, udostępnionej dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Kolo w Gaju. Tam odbył się konkurs ozdabiania jaj. Uczestnicy zjedli przygotowany posiłek i odpoczęli przy ognisku. Po wręczeniu medali wszyscy wrócili do Brdowa.
Organizatorzy dziękują uczestnikom za udział i już zapraszają na kolejną rekreacyjną imprezę, która zaplanowana została na niedzielę, 22 kwietnia br.

źródło i zdjęcia: MKS „Brdów”

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here