20 czerwca br. startuje Grand Prix Koło 2020. Są organizacyjne zmiany

2
339
56214425_401220133943987_6343712149830893568_n

Znane są daty biegów w ramach Grand Prix Koło 2020. Organizatorzy 4. cyklu sportowej imprezy informują, że poszczególne biegi planowane są w następujących czterech terminach. Bieg o Puchar Dyrektora Firmy Geberit zaplanowano na 20 czerwca br. Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer odbędzie się 27 czerwca br. Tydzień później, tj. 4 lipca będzie Bieg o Puchar Malinowej Mamby, a Bieg o Puchar Prezesa Firmy Andre przewidziano na 11 lipca br.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo organizatorzy podjęli kilka kroków. Wszystkie biegi odbędą się na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 12, a ich trasa będzie prowadziła wałami nadwarciańskimi, ulicą Zieloną oraz Aleją Parkową Freundenreicha. Dystans w każdym biegu i marszu będzie wynosił 5 km. Bieg podzielony zostanie na 2 starty. O godzinie 9.00 pobiegnie pierwsza grupa nieprzekraczająca 150 osób (bieg mężczyzn), o godzinie 10.00 wystartuje druga grupa, która nie przekroczy również 150 osób. Będą to kobiety i mężczyźni w nordic walking oraz bieg kobiet.

Organizatorzy zwracają się z prośbą o szczegółowe zapoznanie się z zaktualizowanym regulaminem dostosowanym do obecnie panujących wymogów przy organizacji tego typu imprez.

Podsumowanie poszczególnych biegów i nagradzanie zwycięzców odbywać się będzie bezpośrednio po zakończeniu zawodów. W związku z panującą pandemią nie będzie odbywać się oficjalna dekoracja na podium zdobywców miejsc I-III poszczególnych kategorii. Zwycięzcy nagradzani będą indywidualnie bezpośrednio po wbiegnięciu na metę. Klasyfikacja końcowa zawodów zamieszczona będzie na stronie internetowej organizatora: www.mosir.kolo.pl w zakładce Grand Prix Koło 2020 tuż po zakończonej sportowej imprezie.

kolo202

Grand Prix Koło w latach ubiegłych czytaj TUTAJ

źródło i logo: MOSiR w Kole, zdj. archiwum okrągłemiasto.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here