Zdecyduj, na co możesz mieć wpływ w powiecie!

0
112

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole, w związku z prowadzonymi pracami nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Kolskiego na lata 2021 – 2025, uprzejmie informuje, że do 11 marca 2021 roku wszyscy zainteresowani mieszkańcy Powiatu Kolskiego mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej naszego powiatu. Strategia jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców.

Ankieta ma charakter anonimowy, a wszystkie informacje z niej zebrane będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej w poniższym link: https://www.interankiety.pl/f/ove3XX1Q oraz w wersji papierowej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole (ul. Poniatowskiego 21, 62-600 Koło) w godzinach pracy Centrum, tj. od 7.30 do 15.30, od poniedziałku do piątku.

Z góry dziękujemy!
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole

artykuł partnera

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here