Znaleziono ciało poszukiwanego od wczoraj mężczyzny

1
2215
IMG
IMG

Znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny, którego zaginięcie rodzina zgłosiła wczoraj, tj. 24 czerwca, około godziny 19.00. – Policjanci pojechali w okolicę, gdzie mógł przebywać mężczyzna i dokonali patrolu terenu. Poszukiwania trwały do późnych godzin wieczornych, do momentu aż zrobiło się ciemno. Nie znaleziono jednak poszukiwanego. Dziś rano poszukiwania wznowiono. Niestety, ich finał jest tragiczny. Z Warty wyłowiono ciało młodego mężczyzny. Na miejscu czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora w celu sprawdzenia, analizy i ustalenia okoliczności jego śmierci – poinformowała rzecznik KPP w Kole, st. sierż. Weronika Czyżewska.

Mieszkaniec Gozdowa wyszedł z domu, na ryby, w niedzielę, 23 czerwca, około godziny 19.00. Od tamtej chwili nie pojawił się w domu i nie nawiązał z nikim kontaktu. – Zaniepokojona rodzina wczoraj, około 19.00, zgłosiła jego zaginięcie. W poszukiwania włączyli się także strażacy. Do akcji zaangażowany był również policyjny pies. Ale wczoraj nie natrafiono na żaden ślad, który mógłby wskazywać, gdzie ten mężczyzna mógłby przebywać. Wiemy tylko, że kilkanaście metrów od rzeki rodzina znalazła jego rower – dodała rzecznik policji.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here