Znalazł i oddał portfel z… narkotykami. Właściciel zguby nie był zadowolony

1
150

23-letni mieszkaniec gminy Kościelec przyniósł do komisariatu znaleziony portfel z dokumentami. Mimo że postawa młodego mężczyzny jest godna pochwały, to właściciel zguby nie był zadowolony z finału tej sprawy, ponieważ w portfelu, oprócz dokumentów, przechowywał również narkotyki.

Mieszkaniec gminy Kościelec, w Daniszewie, w okolicy awaryjnej drogi dojazdowej do autostrady, 8 maja br., znalazł portfel. Mężczyzna zgubę przyniósł do Komendy Powiatowej Policji w Kole i przekazał ją policjantom. Jak się jednak okazało, w portfelu znajdowały się nie tylko dokumenty i karty bankomatowe, ale także woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to metaamfetamina. Policjanci dotarli do właściciela zguby. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Koła. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego.

Niewątpliwie postawa mieszkańca gminy Kościelec zasługuje na aprobatę i jest godna naśladowania. Właściciel zguby odzyskał utracone dokumenty, ale w tym przypadku nie uniknie przykrych konsekwencji. 36-latek usłyszał zarzuty posiadania środków prawnie zabronionych, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here