Zmiana terminu 38. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Odbędzie się 28 października!

0
176

Zaplanowany na 21 października br. 38. Międzynarodowy Bieg Warciański odbędzie się tydzień później. Zmiana terminu spowodowana jest ogłoszonymi dziś wyborami samorządowymi, które odbędą się właśnie w niedzielę, 21 października. Organizatorzy 38. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego zmuszeni są zatem zmienić datę biegu na 28 października 2018 r. W związku z powyższym dokonali też korekty terminów zapisów oraz dni funkcjonowania biura zawodów. Wszystkie zmiany zostały wprowadzone do regulaminu.

Osoby, które dokonały już opłaty startowej, a nie mają możliwości udziału w nowym terminie biegu, czyli 28 października 2018 roku, proszone są o kontakt e-mail: marcin.chwilkowski@t4r.pl

Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane będą do środy, 24 października br., lub do wyczerpania limitu zgłoszeń. O udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wniesioną opłatą za pakiet startowy. Obowiązują opłaty w wysokości:

a) Do dnia 22 września 2018 roku:
30 zł – pakiet bez koszulki,
50 zł – pakiet z koszulką,
b) Od 23 września do 21 października 2018 roku:
40 zł – pakiet bez koszulki,
60 zł – pakiet z koszulką,
c) Od 22-24 października 2018 roku:
40 zł – pakiet bez koszulki,
d) W dniu zawodów:
60 zł – wyłącznie pakiet bez koszulki.
Limit uczestników wynosi 700 osób, zatem zagwarantujcie sobie miejsce już dziś.
Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem 38. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, który jest dostępny na stronie internetowej www.biegwarcianski.pl.

Organizatorzy przepraszają za powstałe utrudnienia.

źródło i plakat: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here